NB! OSTUREEDEL iga ostuga kaasa KINGITUS!
See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Värvid, pintslid - Kontorikeskus

Värvid, pintslid - Kontorikeskus

Värvid, pintslid - Kontorikeskus

Värvid, pintslid - Kontorikeskus

Värvid, pintslid - Kontorikeskus
Värvid, pintslid - Kontorikeskus

Värvid, pintslid

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Näpuvärvid Jovi 6 värvi 125ml
Läbipaistmatu värv, kiiresti kuivav ja intensiivse värviga. Seda kantakse otse sõrmedega, ilma et oleks vaja vett. Värve saab omavahel segada. 6 tk pakkis...
Läbipaistmatu värv, kiiresti kuivav ja intensiivse värviga. Seda ..
12.10€
KM-ta: 10.08€
Luch akvarell, Klassika, paletil, 12 värvi
Kvaliteetsed akvarellid mugavalt juba paletil. * 12 värvi * Säravad ja puhtad toonid * Värvid sisaldavad orgaanilisi pigmente ja naturaalseid sideaineid meega * Kuivanud värv seguneb hästi veega * Ei ole mürgised * Kaasas pintsel Tootja: Luc..
Kvaliteetsed akvarellid mugavalt juba paletil. * 12 värvi * Sär..
1.93€
KM-ta: 1.61€
Pelikan pintsel, guašile ja akvarellile, 10 tk
Pintslite komplekt Pelikan. * komplekti kuulub: 5 akvarelli- ja 5 guaššipintslit * akvarellipintslid nr: 4, 6, 8, 10, 12 * guaššipintslid nr: 4, 6, 8, 10, 12 * naturaalsete harjastega * mõeldud kasutamaks akvarellipaberil ning tavalisel joonistusp..
Pintslite komplekt Pelikan. * komplekti kuulub: 5 akvarelli- ja 5..
6.30€
KM-ta: 5.25€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, 5 tk
Pelikan griffix ergonoomiliste pintslite komplekt + elastikpael. Komplektis on 5 eri suurusega pintslit: * Nr 6 ehk PISIKE (peened jooned ja näod) * Nr 6 ehk PAKS (puutüved, oksad) * Nr 10 ehk KASS (ringid ja kurvid) * Nr 10 ehk PIKK (pilved,..
Pelikan griffix ergonoomiliste pintslite komplekt + elastikpael. ..
8.33€
KM-ta: 6.94€
Pelikan akvarell, Junior, 12 värvi
Pelikan Juniori akvarellikomplektis on 12 värvi ja pintsel. Erksad toonid ja kvaliteetsed värvid, mis võimaldab värve segades saada teiseseid värve. Peavad kaua vastu. Kasutada paberile ja papile maalimiseks. Hoiatus! Ei soovita alla 3 a lastele, ..
Pelikan Juniori akvarellikomplektis on 12 värvi ja pintsel. Erk..
2.86€
KM-ta: 2.38€
Pelikan pintsel 613 F, guašile, nr 4/6/8
Pelikani pintslid guaššidega maalimiseks. * Komplektis kolm pintslit: nr 4, 6 ja 8 * Lapikud pintslid * Puhtad, valged seaharjased, millel on paras pikkus paindlikuks värvimiseks * Sobivad hästi tausta maalimiseks. * Tänu lühikesele alumiiniumi..
Pelikani pintslid guaššidega maalimiseks. * Komplektis kolm pint..
1.98€
KM-ta: 1.65€
Pelikan pintsel 23, akvarellile, nr 8/10/12
Pelikani pintslid akvarellidega maalimiseks. Standardkvaliteet. Harjaste materjal: ponijõhv. Alumiiniumist ja punaseks värvitud puidust vars. Komplektis kolm pintslit: 8, 10 ja 12 mm. Tootja: Pelikan, Saksamaa Turustaja: Anobion Hulgimüügi OÜ / ..
Pelikani pintslid akvarellidega maalimiseks. Standardkvaliteet. ..
3.09€
KM-ta: 2.58€
Pelikan pintsel 23, akvarellile, nr 4/6/8
Pelikani pintslid akvarellidega maalimiseks. Standardkvaliteet. Harjaste materjal: ponijõhv. Alumiiniumist ja punaseks värvitud puidust vars. Komplektis kolm pintslit: 4, 6 ja 8 mm. Tootja: Pelikan, Saksamaa Turustaja: Anobion Hulgimüügi OÜ / ww..
Pelikani pintslid akvarellidega maalimiseks. Standardkvaliteet. ..
2.25€
KM-ta: 1.88€
Pelikan pintsel 613 F, guašile, nr 8/10/12
Pelikani pintslid guaššidega maalimiseks. * Komplektis kolm pintslit: nr 8, 10 ja 12 * Lapikud pintslid * Puhtad, valged seaharjased, millel on paras pikkus paindlikuks värvimiseks * Sobivad hästi tausta maalimiseks. * Tänu lühikesele alumiiniu..
Pelikani pintslid guaššidega maalimiseks. * Komplektis kolm pint..
2.12€
KM-ta: 1.76€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, nr 10, or..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 10, KASS * KASS on sama lahe kui SUUR, sama abivalmis kui PAKS, sama täpne kui PIKK ja tõeliselt entusiastlik. * Ta võtab väga osavalt kurve, kuid olles nii andekas, saab ta teha kõike, mida te temalt palute..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 10, KASS * KASS on sama..
2.02€
KM-ta: 1.68€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, nr 6, sin..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 6, PAKS * See on sama tugev, osav ja kiire kui tema vanem vend SUUR. * Talle meeldib teisi aidata. Kas SUUR ei saa hakkama väikeste pindadega? KÕHN vajab abi millegi täitmisel? PAKS saab sellega hakkama. Tem..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 6, PAKS * See on sama t..
1.85€
KM-ta: 1.54€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, nr 6, kol..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 6, PISIKE * Ta on väike, täpne ja natuke häbelik. * Ja kuigi ta on väike ega saa maailda suuri pindu, tuleb ta alati appi, kui tahate lisada oma kunstiteosele midagi väikest ja erilist. Nii et, kuigi ta teeb..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 6, PISIKE * Ta on väike..
1.85€
KM-ta: 1.54€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, nr 12, pu..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 12, SUUR * Ta on lahe, tugev, lõbus ja viiest kaaslasest suurim. Seepärast saab tema hooleks jätta suured pinnad. * SUUR on professionaalne värvisegaja ja teeb asjad ära kähku! * Mõnikord võib ta olla pis..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 12, SUUR * Ta on lahe, ..
2.18€
KM-ta: 1.82€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, nr 10, ro..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 10, PIKK * Ta on väga tark, pehme ja täpne. * Kui teil on vaja teha kauneid kurve ja täpset tööd, siis on PIKK selle peale meister. * Ükskõik mis ülesande te talle annate, võite olla kindel: ta valmista te..
Pelikan griffix ergonoomiline pintsel nr 10, PIKK * Ta on väga t..
2.02€
KM-ta: 1.68€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, 3 tk
Pelikan griffix ergonoomiliste pintslite komplekt + elastikpael. Komplektis on 3 eri suurusega pintslit: * Nr 6 ehk PISIKE (peened jooned ja näod) * Nr 6 ehk PAKS (puutüved, oksad) * Nr 12 ehk SUUR (taevas, mäed ja põllud) * Elastikpael hoiab..
Pelikan griffix ergonoomiliste pintslite komplekt + elastikpael. ..
5.02€
KM-ta: 4.19€
Pelikan ergonoomiline pintsel, griffix, 20 tk dis..
Pelikan griffix ergonoomiliste pintslite komplekt, 20 tk displeil Komplektis on 5 eri suurusega pintslit: * Nr 6 ehk PISIKE (peened jooned ja näod), 4 tk * Nr 6 ehk PAKS (puutüved, oksad), 4 tk * Nr 10 ehk KASS (ringid ja kurvid), 4 tk * Nr 1..
Pelikan griffix ergonoomiliste pintslite komplekt, 20 tk displeil..
43.68€
KM-ta: 36.40€
Pelikan pintsel 613 F, guašile, nr 4
Pintsel Pelikan guaššile, nr 4. * Lapik pintsel * Puhtad, valged seaharjased, millel on paras pikkus paindlikuks värvimiseks * Sobib hästi tausta maalimiseks * Vars lakkimata puidust Tootja: Pelikan, Saksamaa Turustaja: Anobion Hulgimüügi OÜ ..
Pintsel Pelikan guaššile, nr 4. * Lapik pintsel * Puhtad, val..
0.55€
KM-ta: 0.46€
Pelikan pintsel 613 F, guašile, nr 2
Pintsel Pelikan guaššile, nr 2. * Lapik pintsel * Puhtad, valged seaharjased, millel on paras pikkus paindlikuks värvimiseks * Sobib hästi tausta maalimiseks * Vars lakkimata puidust Tootja: Pelikan, Saksamaa Turustaja: Anobion Hulgimüügi OÜ ..
Pintsel Pelikan guaššile, nr 2. * Lapik pintsel * Puhtad, val..
0.47€
KM-ta: 0.39€
Pelikan pintsel 613 F, guašile, nr 18
Pintsel Pelikan guaššile, nr 18. * Lapik pintsel * Puhtad, valged seaharjased, millel on paras pikkus paindlikuks värvimiseks * Sobib hästi tausta maalimiseks * Vars lakkimata puidust Tootja: Pelikan, Saksamaa Turustaja: Anobion Hulgimüügi OÜ..
Pintsel Pelikan guaššile, nr 18. * Lapik pintsel * Puhtad, va..
1.39€
KM-ta: 1.16€
Pelikan pintsel 613 F, guašile, nr 12
Pintsel Pelikan guaššile, nr 12. * Lapik pintsel * Puhtad, valged seaharjased, millel on paras pikkus paindlikuks värvimiseks * Sobib hästi tausta maalimiseks * Vars lakkimata puidust Tootja: Pelikan, Saksamaa Turustaja: Anobion Hulgimüügi OÜ..
Pintsel Pelikan guaššile, nr 12. * Lapik pintsel * Puhtad, va..
0.84€
KM-ta: 0.70€
Kontorikeskus @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper